Usługi

dowiedz się więcej

Sprawdź
czym się zajmujemy:

Fotografia szkolna i przedszkolna

Sprawdź

W ramach fotografii szkolno-przedszkolnej oferujemy cała gamę możliwości. Wśród nich są: zdjęcia klasowe i indywidualne. Zdjęcia pozowane, portretowe, towarzyskie i legitymacyjne. Ponadto kalendarze, plany lekcji oraz laminowane podkłady na biurko ze zdjęciem. Wykonujemy także zdjęcia z okazji bali karnawałowych, zakończenia roku i innych wydarzeń szkolnych i przedszkolnych. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania gadżetów ze zdjęciem, takich jak: magnesy, breloki dwustronne, zegary, przyborniki na biurko oraz kubki.

Fotografia ślubna

piękne zdjęcia ślubne
Sprawdź

Dzień ślubu to najważniejsze wydarzenie w życiu kobiety i mężczyzny.

Tego dnia wszystko będzie „naj”: Panna Młoda będzie wyglądała najpiękniej, będzie miała najlepszy makijaż i najpiękniejszą suknię. Pan młody będzie najprzystojniejszy i będzie miał najlepiej dobrany garnitur. Wszyscy będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i okazać jak najpiękniejsze uczucia. Jednak wszystko to przeminie, ale zdjęcia wykonane przez fotografa pozostaną i dlatego powinny Wam się najbardziej podobać.

W ramach fotografii ślubnej oferujemy reportaż składający się trzech części: ceremonii kościelnej, reportażu z domu weselnego oraz specjalnie przygotowanego dla młodej pary pleneru fotograficznego. Po wykonaniu zdjęć nowożeńcy otrzymują od nas album z odbitkami na papierze fotograficznym wysokiej jakości oraz dwa albumy dla rodziców. Ilość odbitek i wielkość albumu zależy od tego czy wybierzecie pełen reportaż ślubny czy też ograniczycie się tylko np. do zdjęć w kościele.

Przegrywanie filmów wideo na współczesne nośniki

zapraszamy do digitalizacji
Sprawdź

Zapraszamy do digitalizacji filmów

Zajmujemy się także przegrywaniem analogowych filmów z kaset wideo. W ramach naszego studia oferujemy obsługę: kaset VHS, hi8, mini DV, VHS-C. Standardowo wynikowy materiał przegrywamy w formacie DVD – do odtwarzania na urządzeniach DVD i BlueRay. Obsługujemy również pozostałe popularne formaty do odtwarzania na komputerach, urządzeniach z systemem Android oraz Macintosh (Ipad, Iphone), tj. avi, mpeg, mpeg2, mpeg4, mov, DiviX, 3GP, z możliwością zapisu na pendrive USB o odpowiedniej pojemności. Filmy przegrywamy w rozdzielczości SD, nie obsługujemy rozdzielczości HD i wyższych. Uwaga: w momencie składania zamówienia prosimy precyzyjnie zdefiniować wymagany format końcowy zapisu filmu

Materiały czarno-białe

sprawdź czym się zajmujemy
Sprawdź

Papier fotograficzny czarno-biały WIELOGRADACYJNY

FOMASPEED VARIANT jest papierem fotograficznym wielogradacyjnym. Dzięki takiej właściwości jest przystosowany do każdego negatywu, przez co odpada magazynowanie papierów o różnych gradacjach. Wymaga jedynie stosowania filtrów korekcyjnych w czasie naświetlania (takie filtry posiadamy w sprzedaży).

Fotoksiążki

dowiedz się więcej
Sprawdź

Podaruj bliskim uśmiech i wzruszenie zamknięte w książce ze zdjęciami.

Niemalże każdy element fotoksiążki możesz spersonalizować. Od okładki zaczynając, przez układ zdjęć, ich ilość, wielkość i rozmieszczenie, po indywidualne opisy. Zatrzymaj najlepsze chwile na lata.

Fotoksiążka drukowana jest na kredowym papierze o gramaturze 200 g/m2 i może liczyć od 28 do 160 stron zadrukowanych obustronnie. Oznacza to mnóstwo miejsca na Twoje zdjęcia.

Dla dopełnienia całości, możesz wybrać ozdobne pudełko, w które zostanie zapakowana Twoja fotopamiątka.

Renowacja starych zdjęć – odzyskaj stary blask

stare zdjęcia w nowoczesnym wydaniu
Sprawdź

Cenne zdjęcia sprzed lat stanowią niezapomnianą pamiątkę.

Niestety często są to fotografie pozaginane, wyblakłe, ponadrywane czy poplamione. Nie oznacza to, że są fotografie stracone. Możemy zarówno poprawić ich wyblakłe kolory, jak i usunąć zniszczenia i zagięcia, a nawet zrekonstruować ubytki czy nadpalenia. Oczywiście są przypadki szczególnie trudne. Dla przykładu mogą to być duże zniszczenia i ubytki na twarzy osoby sfotografowanej. W takim przypadku rekonstrukcja będzie bardzo trudna lub wręcz niemożliwa w stopniu satysfakcjonującym. Rozwiązaniem tego problemu może być przesłanie do nas dodatkowego zdjęcia przedstawiającego brakujące elementy, zwłaszcza twarz. Bardzo pomocne będą dla nas wskazówki jakich efektów od zdjęcia naprawianego się oczekuje.

Digitalizujemy zdjęcia analogowe, skanujemy negatywy

skanowanie negatywów slajdów zdjęć
Sprawdź

Wszystkie skany digitalizujemy ze stałą rozdzielczością 300 dpi/cal.

Wśród naszych usług jest także skanowanie negatywów, slajdów oraz zdjęć. Przetwarzamy fotografie analogowe na postać cyfrową. Wszystkie skany digitalizujemy ze stałą rozdzielczością 300 dpi/cal. Po digitalizacji można je odtwarzać na komputerze, telewizorze, tablecie i urządzeniach mobilnych. Skany można również edytować w programach graficznych.