O nas

dowiedz się więcej

Zakład fotograficzny FOTON

ul. Podwale 12, Bydgoszcz

Jesteśmy zakładem fotograficznym z tradycjami od 1991 r.

Jedyni w Bydgoszczy posiadamy nowoczesny minilab cyfrowy serii Frontier.

Urządzenie to zapewnia wysoką jakość zdjęć i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz przetwarzanie fotografii analogowej na cyfrową.

Interesuje Cię oferta naszego zakładu?

Proponujemy szeroki zakres usług fotograficznych na najwyższym poziomie. W naszym laboratorium fotograficznym można wywołać zdjęcia cyfrowe z kart pamięci, z płyt, pamięci USB, z telefonu, negatywów, slajdów oraz zrobić i wydrukować reprodukcje. Dzięki bezpłatnemu programowi do przesyłania zdjęć cyfrowych, zamawianie odbitek przez internet jest szybkie i proste. Jako jedyni w Bydgoszczy posiadamy nowoczesny cyfrowy lab Norichu Gss HD.

Wykonujemy natychmiastowe zdjęcia do paszportu, dowodu osobistego, dyplomu, wiz i innych dokumentów. Wywołanie negatywów C-41 przeprowadzamy w chemii fujifilm. W 1995 roku firma uzyskała Certyfikat Autoryzacyjny Fujifilm Polska. W związku z powyższym została włączona do ogólnopolskiej sieci laboratoriów Fujicolor. Wprowadzona została procedura kontroli jakości, nadzorowana przez Centrum Kontroli Jakości Fujifilm Polska w Warszawie.

Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość usług, miła i fachowa obsługa. Jakość usług była i jest celem priorytetowym. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i materiały. Uwzględniamy propozycje i życzenia Klientów. Doradzamy optymalnie i profesjonalnie. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się, pomożemy, wyjaśnimy, doradzimy.

Nasze Laboratorium jest wyposażone w Fotokioski, które usprawniają przyjmowanie zleceń. Klient ma możliwość podglądu zdjęć oraz sam decyduje o wyborze formatu i ilości zdjęć.

Serdecznie zapraszamy