Skontaktuj się z Nami – tel – 575975685

Email – foton@foton.net.pl

ul. Podwale 12 oraz Długa 36 Bydgoszcz

O Nas

O Nas

FOTON ul. Podwale 12 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek od godziny 9:00 do 18:00
Sobota – od godziny 9:00 do 14:00
Niedziela – nieczynne 

Jesteśmy zakładem fotograficznym z tradycjami od 1991r. Zakład nasz jest kontynuacją świadczenia usług i sprzedaży materiałów czarnobiałych firmy „FOTON” Jako jedyni w Bydgoszczy posiadamy najnowocześniejszy  minilab cyfrowy serii  Frontier. Urządzenie to zapewnia wysoką jakość  zdjęć i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oraz przetwarzanie fotografii analogowej na cyfrową.  Mamy do zaoferowania szeroki zakres usług fotograficznych na najwyższym poziomie. W naszym laboratorium fotograficznym można wywołać zdjęcia cyfrowe z kart pamięci, z płyt, dyskietki, pamięci USB, z telefonu, z negatywów, slajdów oraz zrobić i wydrukować reprodukcje. Dzięki bezpłatnemu programowi do przesyłania zdjęć cyfrowych zamawianie odbitek przez internet jest szybkie i proste.

Wykonujemy natychmiastowe zdjęcia do paszportu, dowodu osobistego, dyplomu, wiz  i innych dokumentów. Wywołanie negatywów C-41 przeprowadzamy w chemii fujifilm. W 1995 roku firma uzyskała Certyfikat Autoryzacyjny Fujifilm Polska. W związku z powyższym została włączona do ogólnopolskiej sieci laboratoriów Fujicolor. Wprowadzona została procedura kontroli jakości, nadzorowana przez Centrum Kontroli Jakości Fujifilm Polska w Warszawie.

Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość usług, miła i fachowa obsługa. Jakość usług była i jest celem priorytetowym. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i materiały. Uwzględniamy życzenia klientów. Doradzamy optymalne i profesjonalne. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się, a my je rozwiążemy.

Laboratorium nasze jest wyposażone w Fotokioski  które ,usprawniają przyjmowanie zleceń. Klient ma możliwość podglądu zdjęć oraz sam decyduje o wyborze formatu i ilości zdjęć.

Serdecznie Zapraszamy